Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy pod klucz Stare Miasto - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

1 219 000 zł145,34 m² 8 387,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Na sprzedaż komfortowy i przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji Posada, gm. Kazimierz Biskupi, ul. Asnyka. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł251,10 m² 5 173,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 130 m²

Nowoczesny, energooszczędny i funkcjonalny dom parterowy o powierzchni 251,1 m położony w spokojnej miejscowości Lisiecka, gmina Stare Miasto. Nieruchomość została wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł191 m² 3 246,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:881 m²

Przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny w centrum Starego Miasta. Jest to świetne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój na co dzień oraz bezpośredni dostęp do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Stare Miasto

Stare Miasto,wielkopolskie

1 500 000 zł208 m² 7 218,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 497 m²

Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowego domu wolnostojącego w Starym Mieście, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Miasto

Stare Miasto,wielkopolskie

1 950 000 zł208 m² 9 384,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Stare Miasto

Stare Miasto,wielkopolskie

2 600 zł81 m² 32,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom do wynajęcia, powierzchnia 81 m2, po generalnym remoncie w środku. Rozkładowe, przestronne, jasne pokoje. Dom jest funkcjonalny, w pełni wyposażony, do zamieszkania od zaraz. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Miasto

Stare Miasto,wielkopolskie

360 000 zł170 m² 2 119,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:953 m²

Sprzedam dwa domy: jeden gotowy do użytku, drugi w budowie. Działka o powierzchni 953 m2. Działka całkowicie ogrodzona, częściowo zagospodarowana, działka uzbrojona w prąd, wodę,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij